Now® Foods NOW Kelp Organic (organický kelp) prášek, 227g

289 

Popis

NOW Kelp Organic (organický kelp) prášek, 227g

POZOR: Podle nové teorie může příjem karotenoidů z mořských řas přispívat ke skryté otravě vitaminem A a způsobovat chronická onemocnění. Nechceme vám bránit v užívání tohoto produktu, proto v nabídce zůstává. Měli byste však vědět o jeho potenciální škodlivosti.

Kelp je řasa, která patří mezi chaluhy. Je plná živin a je bohatým zdrojem jódu, nezbytného minerálu známého pro správnou funkci štítné žlázy, energetickému metabolismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podílí se na udržení normálního stavu pokožky.

  • Skvělý zdroj jódu.
  • Normální funkce střevního traktu.
  • Metabolismus tuků.
  • Podporuje zdravou tělesnou hmotnost.
  • Normální stav pokožky, sliznic a nehtů.

Doporučené dávkování

1 odměrku denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

velikost dávky: 1 zarovnaná odměrka
Balení obsahuje cca. 2522 dávek
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Jód  450 mcg 300%
Organická řasa (z organických mořských řas Laminaria spp.; celá rostlina) 90 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu 

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky (zejména léky na štítnou žlázu), užíváte jiné doplňky jódu nebo máte zdravotní stav (zejména jakoukoli poruchu štítné žlázy). Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Žádné. Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Balení

227 g

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Kelp Organic (organický kelp) prášek, 227g je 289 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Kelp Organic (organický kelp) prášek, 227g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739026767.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Viridian Black Seed 450mg 90 kapslí Organic *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Datle sušené kousky BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Pohanková mouka, bezlepková BIO, 1 kg *cz-bio-001 certifikát, BrainMax Pure Makadamové ořechy BIO, 250 g *cz-bio-001 certifikát,