Life Extension NAD+ (NIAGEN®) Cell Regenerator, nikotinamid ribosid 300 mg, 30 rostlinných kapslí

1 299 

Popis

Life Extension NAD+ (NIAGEN®) Cell Regenerator, nikotinamid ribosid 300 mg, 30 rostlinných kapslí

Nikotinamid ribosid spolu s Resveratrolem pomáhá v boji proti stárnutí buněk a podporuje produkci buněčné energie.
 
Pocity obecné únavy a nedostatku motivace mohou být způsobeny poklesem hladin NAD + v průběhu času. NAD +, který se nachází v každé buňce, je koenzym, který usnadňuje produkci ATP. ATP nebo adenosintrifosfát používají vaše buňky k vytvoření energie, kterou vaše tělo potřebuje. Posílením hladiny NAD + koenzymu (a tedy ATP) můžeme bojovat s pocity obecné únavy na buněčné úrovni.
 
Více o NAD+ se dozvíte na BrainPedia.cz.

Co je to NAD+Cell Regenerator??

Jak tělo prochází přirozeným stárnutím, může člověk cítit méně energie. To může být způsobeno klesajícími hladinami NAD ( nikotinamidadenin dinukleotid ). NAD + Cell Regenerator může podporovat systémové mladistvé funkce doplněním nikotinamid ribosidu – patentované sloučeniny, která hraje roli při poklesu hladin NAD + souvisejícího s věkem. Tento enzym, který se nachází v každé buňce v těle, hraje roli při udržování zdravého metabolismu buněk. S vysoce inovativním NAD + Cell Regenerator konečně existuje produkt určený k podpoře vyšších hladin enzymů NAD. 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu 1 kapsli denně nebo podle doporučení lékaře. Nikotinamid Ribosid nezpůsobuje návaly.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.
 

Složení v jedné kapsli

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce

NIAGEN® nikotinamid ribosid

300 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky 

mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (tobolka), rostlinný stearát, oxid křemičitý.

Bez GMO

Obsah

30 rostlinných kapslí

UpozorneniInfo -CZ 

Časté otázky

Cena za Life Extension NAD+ (NIAGEN®) Cell Regenerator, nikotinamid ribosid 300 mg, 30 rostlinných kapslí je 1299 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension NAD+ (NIAGEN®) Cell Regenerator, nikotinamid ribosid 300 mg, 30 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870234432.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Protein Cookie, Arašídy & Čokoláda, BIO, 100 g Proteinová sušenka s hořkou čokoládou a arašídy / *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of life Mykind Women gummy, multivitamín pro ženy 40+, 120 gumových bonbónů, BrainMax Lipozomální Kolagen komplex, 250 ml, BrainMax plastová láhev na kolo 750 ml