Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí

999 

Popis

Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí

Hořčík je základní minerál, který hraje důležitou roli v mozku a nezbytný pro více než 300 biochemických reakcí v těle. Hraje důležitou roli v nervovém systému a mozku.Podporuje paměť a kognitivní funkce. Receptura Neuro-Mag® poskytuje ultra vstřebatelnou formu hořčíku, takže je vhodná pro podporu paměti a udržení kognitivního zdraví.

  • Snadno vstřebatelné pro správné funkce mozku.
  • Pomáhá udržovat zásadní synaptická spojení mezi mozkovými buňkami.
  • Podporuje zdravé signální dráhy mozkových buněk.

Doporučené dávkování

Užívejte 3 kapsle denně nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 3 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Hořčík (od 2000 mg Magtein® magnesium L-threonate)

144 mg

***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ, NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ. Nekupujte, pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené. Při užívání doplňků výživy se prosím poraďte se svým lékařem, pokud se léčíte ze zdravotního stavu nebo pokud jste těhotná či kojící. Bez GMO. Magtein® je registrovaná ochranná známka společnosti Magceutics, Inc. a je distribuována výhradně společností AIDP

Další složky 

Rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, oxid křemičitý, rostlinný stearát.

Obsah baleni

90 rostlinných kapslí

Země původu: USA

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí je 999 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870160397.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Coffee Mix Množství: 10 sáčků, KIKI Health Activated Charcoal (aktivní uhlí) 300 mg, 50 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí, Viridian Saffron Extract (Šafrán) 30kapslí