Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven)

4 440 

Katalogové číslo: 075536381251 Kategorie: , ,

Popis

Rodina Lodge vyrábí své prvotřídní litinové nádobí ve svých slévárnách v Tennessee již od roku 1896. Počínaje surovinami a procesem seasoningu konče, dál a dál vytváří tu nejvyšší kvalitu, jež dává do každého produktu, který vyrobí. Jako jediný americký výrobce litinového nádobí je rodina Lodge pyšná na to, že nese odkaz toho, co započal již jejich praděd Joseph Lodge.

Litinový hrnec Lodge Camp Dutch Oven je určený k tepelné úpravě potravin na tuku a používá se přímo v uhlících venkovního ohniště, v krbu nebo grilu anebo můžete k vaření použít venkovní ocelový stůl Lodge.
Princip jeho fungování je jednoduchý již po staletí – hrnec se zahřívá uhlíky (rozžhavenými briketami nebo dřevěným uhlím, které znáte z grilování, příp. uhlíky přímo ze dřeva) zespodu, jelikož má hrnec 3 nožičky a také i shora, protože poklice grilu má lem, který umožní zachycení uhlíků nahoře. Působením žhavých uhlíků z obou stran dochází k zahřívání vzduchu uvnitř hrnce a ten se pak chová jak horkovzdušná trouba – Dutch Oven ("Holandská trouba").
Je ideální nejen na tepelnou úpravu masa – tzn. restování, smažení, pečení a dušení, ale můžete v něm péct i chléb, buchty, koláče, apod.
Jeho největší výhodou je vysoká tepelná vodivost a akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat hrnec na velmi vysokou teplotu.
Litinové nádobí má de facto neomezenou životnost a jedná se vlastně o přírodní produkt (litina/železo) bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu.
Litinové nádobí Lodge je stále vyráběno přímo v USA moderní technologií a ve vysoké kvalitě.
Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá.

   
 

Časté otázky

Cena za Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven) je 4440 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Litinový outdoorový hluboký hrnec s poklicí Lodge 7,6 l (Camp Dutch Oven) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 075536381251.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Americké litinové outdoorové hrnce Lodge - Podobné produkty: Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 8,5 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, 5-ti dílná sada litinového nádobí Lodge, Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 4,7 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem, Litinový hrnec Lodge „Dutch Oven“ 6,6 l s litinovou poklicí a kovovým držadlem

Litinové hrnce - Podobné produkty: Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 9,4l (Camp Dutch oven), LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 14cm – červený, Litinový hrnec s poklicí Lodge 6,6 l (Dutch oven), LAVA METAL Litinový hrnec kulatý 24cm – červený

Litinové nádobí - Podobné produkty: LAVA METAL Litinová forma kulatá 30 cm – modrá, LAVA METAL Litinová grilovací pánev 30 cm "prohnutá", LAVA METAL Litinový hrnec nízký kulatý 32 cm – červený, LAVA METAL Litinová kulatá oboustranná plotýnka 28 cm