Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix

1 899 

Popis

Revoluční novinka v péči o pleť. Vysoce účinný beauty drink s vydatnou dávkou mořského kolagenu pro zlepšení pleti, vlasů a nehtů. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a dalších 10 důležitých látek, které pomáhají navrátit pleti jas, pružnost a mladistvý vzhled.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix je 1899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 928.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Pleťová kosmetika | Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť - Podobné produkty: Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 3×228 g, Luvené Kolagen drink Collavio broskev 195 g, Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 399 g, Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix