Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 3×228 g

2 498 

Popis

Lahodný beauty drink, který eliminuje první známky stárnutí, jako jsou počínající vrásky, šupinatá pokožka a uvadající pleť. Jeho pozitivní účinky pocítíte také na kvalitě svých vlasů a nehtů, které vyživí a zodolní. Příznivě působí i v boji s celulitidou.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 3×228 g je 2498 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 3×228 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 914.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Pleťová kosmetika | Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť - Podobné produkty: Luvené Kolagen drink Collavio citron 195 g, Luvené Kolagen drink Collavio jahoda 3×195 g, Luvené Kolagen drink Collavio Exclusive mango 399 g, Luvené Kolagen drink Collavio broskev 3×195 g