Luvené Kolagen drink Collavio jahoda 195 g

899 

Popis

Prémiový kolagen s příchutí jahody pro zdravý vzhled pleti i vlasů. Působí jako prevence předčasného stárnutí a účinně pomáhá eliminovat vrásky, strie a celulitidu.

Proč užívat kolagen?

Kolagen je základní stavební bílkovinou v lidském těle. Už po 25. roce života začíná produkce kolagenu v lidském těle klesat a po 40. roce si jej tělo netvoří téměř vůbec. Zhruba v této době pleť výrazněji ochabuje a objevují se vrásky. Díky beauty drinku Collavio je možné proces stárnutí pleti zpomalit.

Časté otázky

Cena za Luvené Kolagen drink Collavio jahoda 195 g je 899 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Luvené Kolagen drink Collavio jahoda 195 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Pleťová kosmetika | Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť - Podobné produkty: Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 3×228 g, Luvené Kolagen drink Collavio Plus malina 2×228 g, Luvené Kolagen drink Collavio citron 3×195 g, Luvené Kolagen drink Collavio mix 3×195 g