Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 100 kapslí

509 

Popis

NOW Acetyl L-Carnitine 500 mg, 100 rostlinných kapslí

Doplněk stravy s karnitinem v jeho nejčistší a nejvíce bioaktivní formě – acetyl-L-karnitinu, která prochází hematoencefalickou bariérou. Karnitin je široce oblíbený díky svému účinku při redukčním tréninku – lze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku, podporu vitality, povzbuzení mysli a koncentrace.
 

Jedinečná formule karnitinu pochází z esteru esenciální aminokyseliny L-karnitinu. Svaly v celém těle potřebují tuto látku k tomu, aby při cvičení rostly. Váš mozek používá tuto látku k udržení zdravých funkcí, jako je produkce neurotransmiterů. Acetyl L-karnitin pomáhá udržovat zdravé neurologické funkce poskytováním antioxidační ochrany v celém nervovém systému. Každá vegetariánská kapsle obsahuje 500 mg acetyl L-karnitinu. 

Hlavní benefity:

  • 500 mg čistého, bioaktivního acetyl-L-karnitinu v jedné kapsli, který prochází hematoencefalickou bariérou do mozku..
Balení: 100 kapslí
 
Dávkování: Berte 1-2 kapsle denně 30 minut před zahájením tréninku, popř. ráno 30 minut před snídaní. Zapijte dostatečně vodou.
 
Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.
 

Složení

velikost dávky:  1 kapsle 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Acetyl L-Carnitine

500 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 100 kapslí je 509 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Acetyl-L-Carnitine 500 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739000767.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Polyporus prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí, Now® Foods NOW Ginkgo Biloba Double Strenght, 120 mg, 50 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Fazole, Mungo, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát