Now® Foods NOW Boron (bor), 3 mg, 250 kapslí

359 

Popis

NOW Boron (bor), 3 mg

NOW Boron dodává tento stopový minerál v biologicky aktivní formě. Bor se vyskytuje především v ovoci, zelenině, luštěninách a oříškách. To ale závisí na jeho (ne)přítomnosti v půdě, vodě a používaných hnojivech. Bor se v těle podílí na metabolismu některých minerálních prvků (vápníku, hořčíku a fosforu) a vitaminu D3. 

Doporučené dávkování

1 kapsli denně s jídlem. 

Složení

velikost dávky: 1 kapsle 
Balení obsahuje 250 dávek. 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Bor (z boroglukonátu vápenatého)  3 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte. 

Další složky 
Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová kapsle) a kyselina stearová (rostlinný zdroj). Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Balení

250 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Boron (bor), 3 mg, 250 kapslí je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Boron (bor), 3 mg, 250 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739014122.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Probiotic-10, probiotika, 50 miliard CFU, 10 kmenů, 57g, Reflex Vitamin D3 100 kapslí, Puhdistamo – Triple Vitamin C 60 kapslí, BrainMax Pure Quinoa BIO, červená, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát