Swanson Full Spectrum Rhodiola Holy Basil Valerian Stres Complex (Rhodiola, Bazalka indická, Kozlík lékařský), 180 kapslí

529 

Popis

Swanson Full Spectrum Rhodiola Holy Basil Valerian Stres Complex (Rhodiola, Bazalka indická, Kozlík lékařský), 180 kapslí

Jedinečná bylinná směs pro stresovou adaptaci a uklidnění, kterou zajistí rhodiola, bazalka indická a kozlík lékařský. Právě díky Kozlíku lékařskému podporuje usínání, zklidnění a lepší spánek. Navíc podporuje duševní zdraví, reakci na stres, podporuje kognitivní vlastnosti a podílí se na normálním trávení a funkcích kardiovaskulárního systému – krevní tlak.

  • Zmírnění stresu.
  • Uklidnění.

Doporučené dávkování

Jednu kapsle denně zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 180 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Bazalka indická (list) 225 mg ***
Rhodiola (kořen) 225 mg ***
Kozlík lékařský (kořen) 225 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Může způsobit ospalost. Nepoužívejte při řízení nebo obsluze těžkých zařízení. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky na předpis, zejména sedativa nebo trankvilizéry, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno pro děti, těhotné a kojící.

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), může obsahovat jednu nebo obě z následujících látek: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Obsah baleni: 180 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Full Spectrum Rhodiola Holy Basil Valerian Stres Complex (Rhodiola, Bazalka indická, Kozlík lékařský), 180 kapslí je 529 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Full Spectrum Rhodiola Holy Basil Valerian Stres Complex (Rhodiola, Bazalka indická, Kozlík lékařský), 180 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614111148.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Lion’s Mane (Hericium) prášek, BIO 100g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Buffered Vitamin C-1000 Komplex s 250mg bioflavonoidů, PH neutrální vitamín C, 90 tablet, Now® Foods NOW Gotu Kola, 450 mg, 100 rostlinných kapslí, Swanson Kudzu Root (Kuzu kořen), 500 mg, 60 kapslí