Viridian Saccharomyces Boulardii 30 kapslí (cestovní probiotika)

549 

Popis

Viridian Saccharomyces Boulardii 30 kapslí (cestovní probiotika)

Doplněk Saccharomyces Boulardii obsahuje směs speciálních kvasinek zaměřených proti nežádoucím bakteriím. Lze doporučit zejména při cestování a také při nerovnováze střevních bakterií, problémech typu candida, při stresu nebo vyčerpání.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Ochranu před nepřátelskými bakteriemi během cestování
  •  Rovnováhu střevních bakterií.

Čistota produktu

  • Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher.
  • Všechny složky jsou 100% aktivní.
  • Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu  balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety).
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky.
  • Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany.
  • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

Balení

30 kapslí (24 g)

Dávkování

berte 1 – 2 kapsle 2x denně nebo dle doporučení lékaře. Pro předcházení cestovním problémům berte 1 kapsli denně 5 dní před cestou a pokračujte v průběhu cesty.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Není vhodné pro děti. Pro těhotné a kojící ženy užívání výrobku doporučujeme po konzultaci s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunečního záření. Není nutné uchovávat v ledničce, pokud je správně skladováno.
 

 

Složení v jedné vegan kapsli

 Saccharomyces Boulardii 
 250 mg (5 x 109*)
 Synerbio denní směs prospěšných bakterií:
 1,5 x 109*
 (0,75 x 109*) 50 %
 (0,25 x 109*) 16,6 %
   Bifidobacterium infantis ATCC 15697
 (0,25 x 109*) 16,6 %
 (0,25 x 109*) 16,6 %
 Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy a inulin)
 320 mg
 Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)
 100 mg
* mikroorganismů v době výroby
% – procentuální zastoupení složky ve směsi
 

Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Viridian Saccharomyces Boulardii 30 kapslí (cestovní probiotika) je 549 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian Saccharomyces Boulardii 30 kapslí (cestovní probiotika) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003594697.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: MycoMedica – Opičí sirup, 200 ml, MycoMedica – MycoCholest v optimálním složení, 120 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Almonda, Coconut Dream, Mandlový krém s kokosem, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Ekolife Natura – Liposomal Vitamin B12 60ml (Lipozomální vitamín B12)