Now® Foods NOW Essential Oil, Spearmint oil (éterický olej Máta kadeřavá), 30 ml

159 

Katalogové číslo: 733739076205 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Spearmint oil (éterický olej Máta kadeřavá), 30 ml

  • Svěží mátové aroma.
  • Dobře se mísící s bergamotovým, levandulovým, limetkovým a rozmarýnovým olejem.
  • Atributy: osvěžující, stimulující, ochlazující.

Metoda extrakce: parovodní destilací z kvetoucí byliny.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý mátový olej (Mentha spicata).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Spearmint oil (éterický olej Máta kadeřavá), 30 ml je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Spearmint oil (éterický olej Máta kadeřavá), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076205.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Anise oil (éterický olej Anýz), 30 ml, BrainMax CéBéDé SPIRIT, 26%, éterický olej, 10 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, White Thyme oil (éterický olej bílý tymián), 30 ml, BrainMax Aroma Difuzér MANDALA DARK s dalkovým ovládáním