Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml

349 

Katalogové číslo: 733739076342 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml

  • Sladká, květinová vůně.
  • Atributy: uklidňující, povznášející.

Metoda extrakce: parovodní destilací je získáván pačuli a ylang ylang olej, pomerančový olej je lisovaný za studena.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Ylang ylang olej, pačuli olej, pomerančový olej.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhnout se očnímu kontaktu. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno pro vnitřní použití. Nepoužívejte nezředěný na kůži. Silně reaguje na sluneční světlo a další zdroje ultrafialového světla.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

Obsah: 30 ml

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml je 349 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Peace, Love & Flowers oil blend (éterický olej směs míru, lásky a květin), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076342.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Aroma Difuzér DARK WOOD s osvětlením a dálkovým ovládáním, BrainMax Aroma Difuzér LAMP WHITE, BrainMax Aroma Difuzér MAJAMI 120 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Eucalyptus oil (éterický olej Eukalyptus), 30 ml