Now® Foods NOW Lutein 10 mg (zdraví očí), 120 softgel kapslí

499 

Popis

NOW Lutein 10 mg, (zdraví očí), 120 softgelových kapslí

Lutein je karotenoidový pigment zachycující volné radikály, které se často vyskytují společně v zelenině. V těle je uložen v makule, v části oka, která je zodpovědná za centrální viděníPůsobí jako primární filtr intenzivního modrého světlaLutein pomáhá podporovat normální zrakové zdraví tím, že chrání oko před oxidačním stresem.

Doporučené dávkování

1 kapsli jednou denně s jídlem obsahujícím tuk, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení

velikost dávky: 1 softgelová kapsle 
Balení obsahuje 120 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Lutein (extrakt květů měsíčku lékařského) 10 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Další složky 

Kapsle Softgel (hovězí želatina, glycerin, voda), slunečnicový olej a přírodní směsi tokoferolů (ze sójového oleje bez GMO). Neobsahuje GMO, lepek ani sóju.

Balení

120 softgelových kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Lutein 10 mg (zdraví očí), 120 softgel kapslí je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Lutein 10 mg (zdraví očí), 120 softgel kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030573.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Methyl B12, 1000 ug, 100 pastilek, BrainMax Pure Spicy Kimchi, Pikantní Kimchi, 320 g, BrainMax Pure Protein Cookie, Apple Pie, Jablečný koláč, BIO, 100 g Proteinová sušenka s jablky / *CZ-BIO-001 certifikát, MycoMedica – Hericium (Lion’s Mane) v optimální koncentraci, 90 rostlinných kapslí