Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí

369 

Popis

NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí

NOW ® Non-GMO lecitinové kapsle obsahující fosfatidylcholin, který tvoří hlavní část našeho mozku a nervového systému. Lecitin má také přirozeně se vyskytující esenciální mastné kyseliny a inositol. Lecitin napomáhá emulgaci tuků a umožňuje jejich rozptýlení ve vodě.

  • Přirozeně se vyskytující fosfatidylcholin a další fosfatidy.

Doporučené dávkování

Užívejte 3 kapsle denně.

Složení

Velikost dávky: 3 kapsle
Balení obsahuje 66 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie 30  
Tuky celkem 2,5 g 3%
Nasycený tuk 1 g 5%
Polynenasycené tuky 2 g ***
Sojový lecitin

3,6 g (3 600 mg)

***
Fosfatidyl cholin 500 mg  ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Další složky 

Softgel kapsle (hovězí želatina, glycerin, voda) a sójový olej. Sojový lecitin a sójový olej z non-GMO sóji. Nevyrábí se z kvasnic, pšenice, lepku, kukuřice, mléka, vajec, ryb nebo korýšů. Vyrobeno v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

 Balení: 200 softgelových kapslí

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí je 369 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Lecithin (lecitin), 1200 mg, 200 softgelových kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739022127.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Acerola prášek, přírodní vitamin C, 170 g (6 oz), BrainMax Pure Chilli sauce, Plum (chilli omáčka, švestka), 200 ml, BrainMax Pure Kolagen Kakao & MCT, 300 g, BrainMax Pure Müsli, Čokoláda a Višně, BIO, 400 g *CZ-BIO-001 certifikát