Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm červený), 400 mg, 100 rostlinných kapslí

209 

Popis

NOW Slippery Elm (Jilm červený), 400 mg, 100 rostlinných kapslí

Jilm červený (Ulmas fulva) je strom pocházející ze Severní Ameriky, z jehož vnitřní kůry se vyrábí prášek. Tradiční bylinkáři ji používají již více než 100 let. Údajně ji také používali severoameričtí indiáni a první kolonizátoři jako nouzové jídlo v obdobích nedostatku. Jeho kůra je známá svými složkami, které mohou pomoci zklidnit tkáň GI traktu.

  • Podporuje normální funkce střevního traktu.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 1 až 3 krát denně.

Složení

velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy celkem 1 g <1%
Jilm červený, prášek (Ulmus fulva) (kůra) 800 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal) 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Jste-li těhotná nebo kojíte, užívejte pouze, doporučí-li vám to váš lékař. Trpíte-li onemocněním, nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Hypromelóza (celulózová tobolka), mikrokrystalická celulóza a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Balení

100 rostlinných kapslí

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm červený), 400 mg, 100 rostlinných kapslí je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm červený), 400 mg, 100 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739047502.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Almonda, Ruby čokoláda, mandlový krém s čokoládou, 250 g, Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g, Now® Foods NOW Vitamin A, Přírodní betakaroten, 25000 IU, 180 softgel kapslí, Now® Foods NOW Lycopene (Lykopen), 20 mg, 50 softgelových kapslí