Puhdistamo – Super Omega 3 60 kapslí

499 

Popis

Puhdistamo – Super Omega 3

  • Omega-3 původem z krillu žijícího kolem Antarktidy
  • Čistý a ekologický původ, nejčistší mořské vody na světě
  • Krill lovený technologií Ecoharvest
  • Přirozený obsah astaxanthinu
  • Přirozený obsah cholinu a fostatidylcholinu
  • Forma fosfolipidů
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Omega-3 ze superčistého zdroje – krillu žijícího v oceánu kolem Antarktidy, kde je nejčistší mořská voda na světě. Omega-3 jsou získané metodou Ecoharvest, která minimalizuje nechtěný úlovek, kdy jsou uloveni i jiní mořští živočichové (tak je to běžné u rybolovu, který je nejběžnějším zdrojem produktů omega-3). Krill použitý pro výrobu Omega-3 Puhdistamo žije v mořích daleko od rafinérií a velkého lodního provozu, výsledný produkt si proto udržuje vysokou čistotu. Omega-3 jsou navíc v přírodní fosfolipidové formě, která je pro tělo přirozená a tedy i vysoce využitelná (lze srovnat s konzumací celých ryb).

Vlastnosti omega-3 mastných kyselin souvisejí s celkovou fyzickou i psychickou kondicí, jejich správný poměr ve stravě je základem pro správné fungování organismu. Omega-3 a omega-6 by měly být konzumovány maximálně v poměru 1:5, ideální je poměr 1:2. Bohužel reálný poměr konzumace omega-3 a omega-6 je cca 1:15, což je značně riziková hodnota. (Příliš mnoho pečiva, těstovin, uzenin, tuků, obecně průmyslově zpracovaných potravin).

Mimo samotných omega-3 mastných kyselin obsahují také fosfatydylcholin (aktivní forma cholinu) a cholin, který se řadí mezi vitamíny skupiny B a jehož vlastnosti souvisejí s kognitivními funkcemi, a také astaxanthin, významný antioxidant, který zároveň působí jako přírodní barvivo – odtud červená barva kapslí.

Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.
Vyvinuto a vyrobeno  ve Finsku.

Balení

60 kapslí (30 g)

Doporučené dávkování

berte 2 kapsle denně. Balení obsahuje 30 denních dávek.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.

Výživové údaje

 Počet dávek v balení: 30 denních
  2 kapsle 
 318,6 mg
 177 mg
 82,6 mg
 566 mg
 82 mg
 100 µg

*- jednotky aktivity enzymů

Složení

Superba BoostTM – olej z udržitelně získaného antarktického planktonu – krilu (Euphausia superba(korýš)želatinová kapsle (rybí želatina, glycerol, sorbitol, voda).


Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Puhdistamo – Super Omega 3 60 kapslí je 499 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Puhdistamo – Super Omega 3 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6430039222243.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW St. John’s Wort (Třezalka tečkovaná), 300 mg, 250 rostlinných kapslí, Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Chitosan, 500 mg Plus chromium, 120 veg kapslí, Swanson Horny Goat Weed Complex (Škornice extrakt s Kotvičníkem a Macou), 120 kapslí