Rybízák Borůvčák ve skle 0,75 l

169 

Katalogové číslo: 8595702500030 Kategorie: Štítek:

Popis

Borůvčák ve skle 0,75 l

Borůvčák je mok naší vlastní receptury, který se vyrábím z lesních borůvek, jež před kvašením prošly mrazem (jsou tzv. lyofilizované). Díky tomu má Borůvčák vyšší cukernatost i výraznější chuť a chutná jako kdybyste trhali bobulky přímo z keře. Borůvčák dobře píše právě díky vyšší cukernatosti, a tak ho doporučujeme spíše popíjet, než lejt jako limču.

Jak pít borůvkové víno?

Borůvčák pijte jednoduše dle libosti. Buď ho můžete sosat celý večer nebo na chuť po deckách několik dní. A stejně jako červené víno ani Borůvčák nepotřebuje lednici. Stačí ho skladovat při pokojové teplotě. S pár kostkami ledu ale příjemně osvěží.

V zimě nedáme dopustit na jeho svařenou verzi. Borůvčák ohřejte na +-60 stupňů Celsia (až začne pěnit, nesmí se vařit!) a máte dokonalý svařák. Hlavně žádnou skořici ani hřebíček, chuť by byla velmi nevyvážená!

Borůvkový mok skvěle doplňuje chuť červených mas (zejména steaků), sýrů ementálského typu, ryb, smažených řízků a tvarohových koláčů. Borůvčák doslova vygraduje vaši večeři k dokonalosti.

Podmanivá vůně, rubínová barva, typická sladkokyselá chuť

Obsah alkoholu

11,5 % obj.

Balení

750 ml

Skladování

Borůvčák doporučujeme skladovat v chladu a temnu – přímé slunce mu nesvědčí. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření doporučujeme Rybízák vypít ještě ten večer, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně. 

 

Časté otázky

Cena za Rybízák Borůvčák ve skle 0,75 l je 169 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Rybízák Borůvčák ve skle 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595702500030.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vína - Podobné produkty: Vinařství Bystřický – Zweigeltrebe 2020, Vinařství Bystřický – Cuvee Kopce 2020, Rybízák ve skle 0,75 l