Rybízák ve skle 0,75 l

139 

Katalogové číslo: 8595702500085 Kategorie: Štítek:

Popis

Rybízák ve skle 0,75 l

Stálice, bestseller a hlavně vaše nejoblíbenější ovocné víno. Rybízák má charakteristikou vůni, a tak ho poznáte i se zavřenýma očima. Chutná přesně jako čerstvě utržený rybíz, protože není dolihovaný. To znamená, že do něj nebyl přidán žádný vinný destilát ani neutrální alkohol. A tak je chuť rybízu opravdová.

Jak pít rybízové víno?

Rybízák pijte jednoduše dle libosti. Buď ho můžete sosat celý večer (vychlazený nebo odpočatý při pokojové teplotě) nebo na chuť po deckách několik dní. Ovocné víno stačí skladovat při pokojové teplotě. S pár kostkami ledu ale příjemně osvěží.

V zimě nedáme dopustit na jeho svařenou verzi. Rybízák ohřejte na +-60 stupňů Celsia (až začne pěnit, nesmí se vařit!) a máte dokonalý svařák. Hlavně žádnou skořici ani hřebíček, chuť by byla velmi nevyvážená!

Rybízové víno skvěle doplňuje chuť červených mas (zejména steaků), sýrů ementálského typu, ryb, smažených řízků a tvarohových koláčů. Tohle víno doslova vygraduje vaši večeři k dokonalosti. Pozor na mák, Rybízák po něm chutná divně. Rybízák je dokonalé víno na vaření. Skvěle nahradí cherry v receptech středoamerické kuchyně a je všestranný také v české a slovenské kuchyni.

Podmanivá vůně, rubínová barva, typická sladkokyselá chuť

Obsah alkoholu

11,5 % obj.

Balení

750 ml

Skladování

Rybízák doporučujeme skladovat v chladu a temnu – přímé slunce mu nesvědčí. Doba skladování je 12 měsíců od data doručení. Otevřená láhev vydrží v lednici i několik dní, ale po otevření doporučujeme Rybízák vypít ještě ten večer, abyste se neošidili o všechny ty skvělé chutě a vůně. 

 

Časté otázky

Cena za Rybízák ve skle 0,75 l je 139 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Rybízák ve skle 0,75 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8595702500085.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vína - Podobné produkty: Vinařství Bystřický – Cuvee Kopce 2020, Rybízák Borůvčák ve skle 0,75 l, Vinařství Bystřický – Zweigeltrebe 2020