Sonnentor – Koření na rýži mistra Wonga, BIO, 40 g *CZ-BIO-002 certifikát

89 

Katalogové číslo: 9004145007598 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Sonnentor – Koření na rýži mistra Wonga, BIO, 40 g

V rýži se ukrývá životní síla Asie. Koření na rýži mistra Wonga zaujme svou teplou exotickou chutí a postará se o příjemnou chuť rýžového pokrmu. Podusí-li se koření s rýží hned od začátku vaření, červená řepa a kousky mrkve z ní vykouzlí chutný a barevný pokrm. Skořice, zázvor a kmín udělají z běžné přílohy k zelenině, masu a kari překvapivý chuťový zážitek. Pro všechny, kteří holdují dobrému jídlu.

Využití

Vepřové maso, zvěřina, luštěniny, polévky, jehněčí maso, brambory, zelí, jídla z jednoho hrnce, vegetariánská jídla, dušené maso, zelenina, hovězí maso.

Složení

Mrkev kousky bio, kmín bio, hořčice žlutá bio, koriandr bio, zázvor bio, červená řepa kousky bio, skořice bio, citronová kůra bio, fenykl bio, chrpa květ bio, růže okvětí bio.

Skladování

Skladovat v suchu a chladu.

Velikost balení

40 g

Časté otázky

Cena za Sonnentor – Koření na rýži mistra Wonga, BIO, 40 g *CZ-BIO-002 certifikát je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sonnentor – Koření na rýži mistra Wonga, BIO, 40 g *CZ-BIO-002 certifikát si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9004145007598.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Koření - Podobné produkty: Sonnentor Skořice Cejlon mletá BIO 40g, CountryLife Himalájská sůl růžová jemná 0,5 kg, Sonnentor – Koriandr nať, BIO, 15 g *CZ-BIO-002 certifikát, Grešík Waldemar Dobré koření – Bruschetta, 30g