Swanson Caprylic Acid (Kyselina kaprylová), 600 mg, 60 kapslí

189 

Popis

Swanson Caprylic Acid (Kyselina kaprylová), 600 mg, 60 kapslí

Unikátní mastná kyselina, která pomáhá optimalizovat střevní mikrobiom a chronických onemocnění střev. Kyselina kaprylová je oblíbená mezi sportovci, kteří si ji cení pro svou schopnost dodávat tělu rychlou energii. Jedná se o triglycerid se středním řetězcem (MCT), typ lipidu, který se nerozpouští ve střevech, ale spíše v játrech, podobně jako sacharidy. Poskytuje rychlou energii – více než dvojnásobek množství poskytovaného glukózou.

  • Optimalizuje zdraví střev.
  • Pomáhat dodávat energii.
  • Působí při chronických onemocnění střev.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli 2krát denně s vodou před jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kalorie  10 ***
Tuk celkem  1 g  

<2%

Kyselina kaprylová (z triglyceridů se středním řetězcem, 1 gram)

 600 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další složky 

Želatinaglycerin, čištěná voda.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Caprylic Acid (Kyselina kaprylová), 600 mg, 60 kapslí je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Caprylic Acid (Kyselina kaprylová), 600 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614020969.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Posilovač čelisti Barva: Fialový, Reflex Thermo Fusion 100 kapslí, Now® Foods NOW Ubiquinol Extra Strenght, Kaneka, 200mg, 60 softgel kapslí, BrainMax Pure Vegan protein nudličky, náhražka masa pro vegany, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát