Swanson Dandelion Root (Pampeliška kořen), 515 mg, 60 kapslí

159 

Popis

Swanson Dandelion Root (Pampeliška kořen), 515 mg, 60 kapslí

Kořen Pampelišky je účinný a efektivní antioxidant. Pampeliška podporuje funkce močové soustavy, stimuluje trávení a podílí se na normální činnosti žaludku a jater.

  • Detoxikace – vylučování.
  • Podporuje funkce jater a žaludku.
  • Podílí se na normálním trávení – působí jako prebiotikum.
  • Normální funkce močové soustavy.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte dvě kapsle denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Kořen pampelišky

1,03 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento přípravek, pokud jste těhotná, kojíte nebo máte ucpané střeva nebo žlučovody. Poraďte se se svým lékařem, než začnete tento nebo jakýkoli přípravek užívat, pokud užíváte léky, máte zdravotní stav nebo máte nebo jste měl (a) problémy se žlučníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Uchovejte v chladu a suchu.

Další složky 

Želatinamikrokrystalická celulóza.

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Dandelion Root (Pampeliška kořen), 515 mg, 60 kapslí je 159 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Dandelion Root (Pampeliška kořen), 515 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614113364.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Protein Cookie – Pistácie & Bílá čokoláda, BIO, 100 g Proteinová sušenka s pistáciemi a bílou čokoládou / *CZ-BIO-001 certifikát, 4x BrainMax 3.0 Anabolic Dagger, Garden of life Mykind Multivitamin Kids gummy Cherry, multivitamín pro děti, třešeň, 120 gumových bonbónů, Life Extension, Optimized Quercetin, Kvercetin, 250 mg, 60 rostlinných kapslí