Swanson Lactobacillus Gasseri, 3 miliardy CFU, 60 rostlinných kapslí

249 

Popis

Swanson Lactobacillus Gasseri, 3 miliardy CFU, 60 rostlinných kapslí

Gasseri je jedinečný druh probiotika, jehož funkce jej odlišuje od všech ostatních kmenů. Podobně jako mnoho probiotik je Lactobacillus Gasseri bakterií produkující kyselinu mléčnou, která zlepšuje funkci a zdraví gastrointestinálního traktu, protože kyselina mléčná působí jako druh přirozené ochrany žaludeční sliznice. Lactobacillus Gasseri obsahuje 3 miliardy životaschopných organismů. Speciální vegetariánský DRcaps® je odolný vůči kyselinám a zajišťuje uvolňování přímo do gastrointestinálního traktu, což je předpoklad pro optimální a vynikající výkon.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu vegetariánskou kapsli jednou až dvakrát denně s jídlem a vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Lactobacillus gasseri 3 miliardy životaschopných organismů  ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek používat.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Uchovejte v chladu a suchu.

Další složky 

 Mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), hypromelóza (rostlinná tobolka), oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Lactobacillus Gasseri, 3 miliardy CFU, 60 rostlinných kapslí je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Lactobacillus Gasseri, 3 miliardy CFU, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614190273.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Kokosová voda BIO prášek, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Probiotic-10, probiotika, 50 miliard CFU, 10 kmenů, 50 rostlinných kapslí, BrainMax Pure Karafa, 1,5 l