Swanson Muira Puama – kořen, 400 mg, 90 kapslí

179 

Popis

Swanson Muira Puama – kořen, 400 mg, 90 kapslí

Muira Puama je malý strom původem z Amazonie. Přezdívá se jí “silné dřevo”, což pramení z jejich účinků. Lze ji doporučit každému jedinci orientovanému na velmi silné přírodní tonikum. Doporučit ji lze i v souvislosti s potlačením negativních projevů menopauzy.
 
  • Antioxidant.
  • Menopauzální komfort, hormonální rovnováha.
  • Tonikum – podpora fyzické výkonnosti.

Balení

90 kapslí

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně, nebo dle doporučení lékaře

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. 
 

Složení

Velikost dávky: 1 tableta  Množství
v 1 dávce
%RHP*

Muira Puama kořen (Ptychopetalum Olacoides)

400 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu 
 

 

 

Časté otázky

Cena za Swanson Muira Puama – kořen, 400 mg, 90 kapslí je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Muira Puama – kořen, 400 mg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614111339.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Double Strength Silymarin milk thistle extract (extrakt z ostropestřce s artyčokem a pampeliškou), 300 mg, 100 rostlinných kapslí, Now® Foods NOW Inositol (myo-inositol), čistý prášek, 113g, Now® Foods NOW Kidney Cleanse (ledviny očista), 90 rostlinných kapslí, BrainMax Coffee Káva Honduras SHG, mletá, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát