Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapslí

209 

Popis

Swanson Pregnenolone, 50 mg

Super-Strength Pregnenolone je doposud nejvýkonnějším doplňkem pregnenolonu. Pregnenolone je neuroaktivní látka, která je vysoce koncentrovaná v určitých částech mozku. 

  • Podporuje funkci mozku
  • 55 mg v každé kapsli

Doporučené dávkování

Jedna kapsle denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Pregnenolone 50 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Není určeno pro osoby mladších 18 let. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem, pokud máte nebo máte v anamnéze rakovinu prostaty, zvětšení prostaty, srdeční choroby, nízký „dobrý“ cholesterol (HDL) nebo pokud používáte jakýkoli jiný doplněk stravy. , lék na předpis nebo volně prodejný lék. Nepřekračujte doporučené porce. Překročení doporučené porce může mít závažné nepříznivé účinky na zdraví. Možné vedlejší účinky zahrnují akné, vypadávání vlasů, růst vlasů na obličeji (u žen), agresivitu, podrážděnost a zvýšené hladiny estrogenu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Další složky 

Rýžová mouka, želatina, palmitát vápenatý.

 

Obsah baleni: 60 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapslí je 209 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Pregnenolone 50 mg, 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614024387.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Pure Protein Cookie, Kokos & Mandle, BIO, 60 g Proteinová sušenka s kokosem a mandlemi / *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Jablka kousky sušené BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Xukr X, xylitol, BIO, 1000 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Folic Acid (kyselina listová), 800 mcg, 250 tablet