Swanson Uva Ursi Leaf (Medvědice lékařská) , 450 mg, 100 kapslí

189 

Popis

Swanson Uva Ursi Leaf (Medvědice lékařská), 450 mg, 100 kapslí

Uva ursi je rostlina, která se označuje jako medvědice. Obsahuje glykosidy, arbutin, hydrochinon a třísloviny. Užívá se zejména pro podporu zdraví ledvin a močových cest. V letech 1820 až 1950 byla Uva Ursi oficiálně uvedena v americkém lékopisu. Kromě zdraví prospěšných účinků na ledviny a močové cesty má rovněž antibakteriální účinky. Jedná se o antioxidant, optimalizuje hladinu cukru v krvi a podporuje přirozenou obranyschopnost těla.

Uva ursi je důležité užívat po krátkou dobu. Dlouhodobé užívání nebo užívání vysokých dávek může způsobit: poškození jater a ledvin, potíže s dýcháním a záchvaty. 

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte dvě tobolky dvakrát až třikrát denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 2 kapsle

Počet dávek v balení: 50 Množství na porci % Denní hodnota

Uva Ursi (Arctostaphylos uva ursi) (list)

 450mg *
* Denní hodnota není stanovena.

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), stearát hořečnatý.

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento přípravek, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení 

100 kapslí  

Časté otázky

Cena za Swanson Uva Ursi Leaf (Medvědice lékařská) , 450 mg, 100 kapslí je 189 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Uva Ursi Leaf (Medvědice lékařská) , 450 mg, 100 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614019710.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Vitamin E 400 IU, 60 softgelových kapslí, BrainMax Pure Maqui BIO prášek, 100 g *CZ-BIO-001 certifikát, Garden of Life Vitamin Code RAW B-Complex, 60 kapslí, Now® Foods NOW Kid Cal, Orange, Vápník, Hořčík, Vitamín D pro děti, 100 bonbónů