Viridian Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml

249 

Popis

VIRIDIAN VIRIDIKID VITAMIN D DROPS (Kapky pro děti s vitamínem D)

Vitamín D je v dětském věku velice důležitý, k dostání jsou však obvykle jeho synteticky získané formy, které ne vždy dětský organismus ideálně přijímá. Viridikid Viridian pochází z extraktu lišejníku, je na bázi slunečnicového oleje a je obohacený o přírodní pomerančový olej, díky kterému má příjemnou a lahodnou chuť.
 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na

  • Doplnění vitamínu D v dětském věku.
  • Alternativu běžným syntetickým vitamínovým doplňkům

Balení

30 ml

Dávkování

pomocí kapátka přidejte 0,5 ml denně do jídla, pití (popřípadě přímo do úst), nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vhodné pro vegany. 
 

Složení v 0,5 ml

vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 400 IU, 10 µg (200 % DDD), na bázi slunečnicového oleje a přírodního pomerančového oleje. % DDD – % doporučené denní dávky.
 

Doplněk stravy.

Časté otázky

Cena za Viridian Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Viridian Viridikid Vitamin D Drops 400IU 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5060003592877.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Quinton Hypertonic, 30 x 10 ml ampulí, Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate (magneisum L-treonát), 90 rostlinných kapslí, Ovonex s.r.o. Ovonex – HYPOTONIC CONCENTRATE IONILYTE, 100ml, BrainMax Liposomal Glutathione, Tekutý lipozomální Glutathion, 200 ml