Zásobník na kapsle NOW® Foods

89 

Katalogové číslo: 8594190030579 Kategorie: Štítek:

Popis

Zásobník na kapsle

  • Praktický zásobník na kapsle, tablety nebo dropsy.
  • Vhodné pro každého, kdo pravidelně užívá doplňky stravy.
  • Vyrobeno v Evropě – Velká Británie.
Ať už chodíte do fitness centra a doplňky stravy jsou pro vás způsob, jak pomoci tělu k lepší formě, nebo chcete podpořit kondici organismu pomocí vitamínových a minerálových produktů, vždy se hodí zásobník na kapsle neboli pillbox. Pomůže vám organizovat si denní příjem doplňků, nebudete už muset marně hledat rozsypané kapsle na dně batohu nebo tašky a odpadne nošení celých balení. Po pár dnech s pillboxem už si nedokážete představit, že jste někdy byli bez něj.

Časté otázky

Cena za Zásobník na kapsle NOW® Foods je 89 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zásobník na kapsle NOW® Foods si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190030579.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Biotin, 5000 ug, 60 rostlinných kapslí, NutriWorks Testo Booster 120 kapslí, Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí, Garden of Life Kids Organic multivitamín (multivitamín pro děti v prášku), 60 g