Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry, 800ml

125 

Katalogové číslo: 626232402803 Kategorie: Štítek:

Popis

Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry

Čistič na sklo ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad, které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celý váš dům.

Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů.

Obsahuje rostlinný výtažek saponin, který má přirozené pěnivé a čistící vlastnosti.

Vyrobený z přírodních zdrojů a ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Více o této certifikaci.
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
100% recyklovatelný obal.

Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

Balení

800 ml

Složení

 voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid), alkohol, saponiny, terpineol (citrus – přírodní vůně), dekanal (citrus – přírodní vůně), allyl heptanoát (sladké ovoce – přírodní vůně).

Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude     Výrobky Attitude    Výrobky Attitude     Výrobky Attitude       Výrobky Attitude   Výrobky Attitude    

Časté otázky

Cena za Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry, 800ml je 125 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Attitude – Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry, 800ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 626232402803.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: SONETT WC ČISTIČ MÁTA – MYRTA 750 ML, SONETT Koupelnový čistič, 1 L, Attitude – Čistič na koupelny s vůní citronové kůry, 800ml, Attitude – Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry, 800ml