BrainMax CéBéDé Gummies, 25 mg, 30 želé bonbónů

149 

Popis

BrainMax CéBéDé Gummies 25 mg, 30 želé bonbónů z limitované sběratelské edice

Využijte sílu CéBéDé jednoduše a s chutí! BrainMax CéBéDé Gummies je čistě přírodním produktem, u kterého bylo při výrobě dosaženo výjimečné kombinace kanabinoidů a terpenů pro zesílení pozitivních přínosů na lidský organismus. V každém bonbónu se ukrývá 25 mg velmi potentního celospektrálního CéBéDé, které na sebe přirozeně váže i další kanabinoidy jako CéBéN, CéBéVé, CéBéCé a další. Dále v něm naleznete flavonoidy, fenoly a vitamíny. Není určeno ke konzumaci.

cebede gummies update
zamek

Jak CéBéDé funguje?

Mechanismus účinku kanabinoidů na náš organismus by se dal přirovnat k odemykání zámků v našem endkanabinoidním systému (ES), kde jsou kanabinoidy klíče a receptory ES jsou zámky. Užíváním CéBéDé nebo CéBéGé pouštíme do organismu klíče, které v buňkách odemykají zámky – receptory. Celá tato síť receptorů tvoří náš endokanabinoidní systém (ES).

Články máme také v audioformě!

zapamatujte-si-icon

Zapamatujte si

Nejpodstatnější informace o CéBéDé

CéBéDé je 100% přírodní produkt, který působí na receptory endokanabinoidního systému, který má v těle za úkol navozovat homeostázu, jinými slovy vnitřní rovnováhu našeho organismu.

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota

457,8 kJ / 

109,4 kcal

Tuky

0,2 g

– z toho nasycené mastné kyseliny

0,2 g

Sacharidy

86,1 g

– z toho cukry

0,0 g

Bílkoviny

0,0 g

Sůl 0,0 g

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

 

Složení: 25 mg CéBéDé (konopný extrakt), sladidlo: maltitol, sorbitol, extrakt z listů stévie; voda, želírující látka: pektin, kyselina citronová, kanabidiol, antokyany, citrát trisodný, rostlinný olej (kokosový), aroma: vodní meloun, protispékavá látka: karnaubský vosk.

Upozornění: pro sběratelské účely

 
 

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Obsah: 30 želé (po 25 mg CéBéDé) – celkový obsah 750 mg. 

Časté otázky

Cena za BrainMax CéBéDé Gummies, 25 mg, 30 želé bonbónů je 149 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax CéBéDé Gummies, 25 mg, 30 želé bonbónů si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190021171.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Chladící destička 1 ks, Chytrá žárovka BrainLight LED, závit E27, 8,5W, s ovladačem, stmívatelná, Now® Foods NOW Essential Oil, Rose Absolute Oil Blend (éterický olej Růže), 30 ml, BrainMax Aroma Difuzér LAMP WHITE