BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g

49 

Popis

BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g

Trvá asi rok, než kakaový strom vyprodukuje dostatek lusků na výrobu asi 10 malých čokoládových tyčinek. Aztékové milovali a vážili si kakaových bobů natolik, že je začali používat jako platidlo. A zajímavostí je také to, že kakaovníky mohou ve skutečnosti žít až 200 let. 

mlecna cokolada cebede2

BrainPedia.cz – místo nabité informacemi!

Se správnými informacemi nelze udělat špatné rozhodnutí.

BrainPedia 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Kakaové hmota, kakaové máslo, sušené mléko, loupané konopné semínko (10%), emulgátory (sójový lecitin, polyglycerol – polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASKAR, konopný extrakt obsahující CéBéDé). Alergeny jsou ve složení zvýrazněny tučně.

Upozornění: Určeno pouze pro sběratelské účely. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy. 

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Časté otázky

Cena za BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g je 49 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594190023885.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Aroma Difuzér MAHA LIGHT 400 ml s dálkovým ovládáním, Sefudun Pásky proti chrápání, 120 ks, Now® Foods NOW Essential Oil, Bergamot oil (éterický olej Bergamot), 30 ml, Now® Foods NOW Essential Oil, Grapefruit oil (éterický grapefruitový olej), 30 ml