Jota Běhejte rychle, jezte pomalu – Shalane Flanaganová, Elyse Kopecky

399 

Katalogové číslo: 9788075651037 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Jota

Popis

Úspěšná maratonská běžkyně a zkušená šéfkuchařka spojily své síly. Shalane Flanaganová a Elyse Kopecky jsou nejen dlouholetými kamarádkami, ale také autorkami společné kuchařky, která změní váš pohled na sportovní výživu.

Zapomeňte na počítání kalorií, na posedlost zvýšenou konzumací bílkovin i na to, že tuk je váš nepřítel. Omezovat se dietou totiž opravdu neprospívá vašemu zdraví ani výkonnosti. Autorky vám dokážou, že tvrdý trénink výborně doplní výživné labužnické pokrmy, které vás přirozeně dostanou do špičkové formy.

Kniha obsahuje více než stovku lákavých receptů na kvalitní jídla pro celý den, ale nechybí ani zajímavé postřehy a znalosti z oblasti výživy a příběhy plné inspirace.

Kniha, která čerpá z letitých zkušeností, lásky k dobrému jídlu, sportovního nadšení a v neposlední řadě z přátelství. Všechny recepty jsou poctivě ověřené v praxi a jistě je ocení každý sportovec, který stojí o skvělý výkon, dobré zdraví a jedinečné labužnické zážitky.

Vrcholový sport a vynikající jídlo mají jít ruku v ruce. Rozmazlujte se výtečnými pokrmy a projezte se ke skvělé kondici!

 

 

Název původní knihy: Run Fast Eat Slow. Nourishing Recipes for Runners

Překladatel: Alena Švomová

Edice: 

Počet stránek: 256

Počet ilustrací: 

Vazba: Pevná

Barevnost: 

ISBN: 978-80-7565-103-7

 

 

Časté otázky

Cena za Jota Běhejte rychle, jezte pomalu – Shalane Flanaganová, Elyse Kopecky je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Jota Běhejte rychle, jezte pomalu – Shalane Flanaganová, Elyse Kopecky si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075651037.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Příběh lidského těla – Daniel E. Lieberman, Melvil Dobře živeni – Melissa Joulwanová, Albatros Media Rozhodni se být zdráv – Jan Vojáček, Věra Keilová, Jota Život bez pšenice: Deník pro každodenní praxi – William Davis