Fontána Kuchařka syrové stravy – Doreen Virtue, Jenny Ross

339 

Katalogové číslo: 9788073367381 Kategorie: Štítek:

Popis

Kuchařka syrové stravy – Recepty pro zdraví a dlouhověkost

Živá strava pro zdraví a dlouhověkost.

Nyní se můžete radovat ze všech blahodárných účinků, které s sebou stravování založené na přijímání čerstvých plodin přináší, a zároveň si pochutnávat na výborných jídlech. V této nádherné knize vám Doreen Virtue a Jenny Ross prozradí stovky receptů a tipů na gurmánské pokrmy, všechny vyrobené čistě ze syrového ovoce, zeleniny a ořechů. Seznámíte se s pokrmy různých kuchyní, mezi jinými mexické, italské či asijské, a přitom budete neustále těžit ze všech hmotných, duchovních a emocionálních výhod, s nimiž se přijetí jednoho z nejzdravějších způsobů stravování nerozlučně pojí.

Název původní knihy:

Překladatel: Pavla Brevon Hrušková

Počet stránek: 173

Vazba: brožovaná

Barevnost: 

ISBN: 978-80-7336-738-1

Formát: 

Vyšlo: 2013

Časté otázky

Cena za Fontána Kuchařka syrové stravy – Doreen Virtue, Jenny Ross je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Fontána Kuchařka syrové stravy – Doreen Virtue, Jenny Ross si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788073367381.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Melvil Cirkadiánní kód proti cukrovce – Satchin Panda, Jota Cesta ledového muže – Koen de Jong, Wim Hof, Pravda.Je Vševidoucí Já – Dr. David R. Hawkins, Maitrea Vědecké aspekty ájurvédy