Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne

399 

Katalogové číslo: 9788086936383 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Kosmas

Popis

Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne

Přední a mediálně známý britský nutriční odborník Patrick Holford zde podává ucelenou přehlednou informaci o potravních doplňcích, vitaminech, minerálech, jejich účincích a dávkování a o posledních vědeckých objevech na tomto poli. Mluví také o potravinách a zdravém způsobu života. Knížka obsahuje i přehled současných škodlivých vlivů, kterým je možné se vyhnout, počítá mezi ně také některé léky. Dokládá, že můžeme zdravě stárnout, pokud víme, jak na to, a sami se o to zasloužíme. Jak si zlepšit kůži, kosti, svaly, energii, vzhled, paměť, spánek, krevní tlak, jak se bránit chronickým chorobám. Jak si vylepšit kondici, vypadat mladší a být zdravější – v jakémkoliv věku.

6_tajemstvi_dlouhovekosti_Infografika-BrainMarket-2_CZ

 

Název původní knihy: 

Překladatel: 

Edice: 

Počet stránek: 424

Počet ilustrací:

Vazba: pevná

Barevnost:

ISBN: 978-80-86936-38-3

Formát: 

Vyšlo: 2013

 

Časté otázky

Cena za Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne je 399 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kosmas Tajemství zdravého stárnutí – Patrick Holford, Jerome Burne si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788086936383.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Nakladatelství Kazda Zkuste to doma sami – kuchyně – Smarticular, Albatros Media Umění být zdráv – Jan Vojáček, Nejlevnější knihy Detoxikace léčivými oleji – David Frej, HOST Dech – James Nestor