Life Extension Optimised Ashwagandha Extract, extrakt z Ashwagandhy, 60 rostlinných kapslí

359 

Katalogové číslo: 737870888062 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Life Extension Optimised Ashwagandha Extract, extrakt z Ashwagandhy, 60 rostlinných kapslí

Tropická rostlina z čeledi lilkovitých witánie snodárná, v ájurvédské medicíně známá jako ashwagandha se vyskytuje v tropických a subtropických oblastech Asie, Afriky i Evropy. Pro své příznivé účinky se využívá její kořen, který obsahuje alkaloidy, steroidní laktony a další látky. Optimalizovaný extrakt z Ashwagandhy pomáhá zejména v boji proti stresu, poskytuje ochranu mozku a regeneruje nervové buňky. Ashwagandha je navíc silný antioxidant, který dokáže vyhledávat a ničit volné radikály, které způsobují oxidační stres.

  • Duševní a kognitivní činnost.
  • Antioxidant.
  • Duševní zdraví a relaxace.
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Energie a vitalita.
  • Omlazení.
  • Normální funkce reprodukčního a dýchacího systému.
  • Normální stav pokožky.

Více informací o Ashwagandhě se dozvíte na BrainPedia.cz.

BIO Ashwagandu v kombinaci s dalšími látkami lze také najít v komplexu BrainMax Testamento. DOPORUČUJEME!

 

 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu tobolku dvakrát denně na prázdný žaludek nebo podle doporučení lékaře.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sensoril® Ashwagandha (Withania somnifera) Extrakt (kořen a listy) [std. až 10% konjugáty s ethanolem a glykosidy (12,5 mg) a 32% oligosacharidy (40 mg) 125 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další látky: rýžová mouka, kapsle (rostlinná celulóza), protispékavé látky (maltodextrin, rostlinný stearát, oxid křemičitý).

Bez GMO

Sensoril® je chráněn podle patentů USA č. 6 153 198 a 6 713 092 a je registrovanou ochrannou známkou společnosti Natreon, Inc.

Upozornění 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Neužívejte, pokud je vnější těsnění rozbité nebo poškozené. Pokud podstupujete léčbu onemocnění, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí

UpozorneniInfo -CZ

Časté otázky

Cena za Life Extension Optimised Ashwagandha Extract, extrakt z Ashwagandhy, 60 rostlinných kapslí je 359 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Life Extension Optimised Ashwagandha Extract, extrakt z Ashwagandhy, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 737870888062.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Stinging Nettle (Kopřiva dvoudomá kořen), 500 mg, 100 kapslí, BrainMax Pure Špaldové celozrnné těstoviny, penne, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 certifikát, Now® Foods NOW Vitamin D3, 2000 IU, 120 softgel kapslí, Now® Foods NOW Vitamin D3 & K2, 1000 IU / 45 ug, 120 rostlinných kapslí