Now® Foods NOW Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa Lipoová), 250 mg, 60 rostlinných kapslí

309 

Popis

NOW Alpha Lipoic Acid s vitamínem C & E, 100 mg, 60 rostlinných kapslí

Kyselina alfa-lipoová (ALA) se přirozeně produkuje v lidském těle ve velmi malém množství, ale je také dostupná ve stravě. ALA přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

  • Podporuje produkci glutathionu.
  • Optimalizuje hladinu cholesterolu v krvi.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Kyselina lipoová 250 mg ***
* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 

Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová tobolka), magnéziumstearát (rostlinný zdroj) a oxid křemičitýNení vyrobeno z přísad pšenice, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa Lipoová), 250 mg, 60 rostlinných kapslí je 309 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Alpha Lipoic Acid (Kyselina Alfa Lipoová), 250 mg, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739030429.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Now® Foods NOW Vitamin E-Oil, Tekutý Vitamín E, 30 ml., Life Extension Curcumin EIite™ Turmeric Extract – extrakt z kurkumy, 60 kapslí, Reflex Creapure® Creatine 500g (kreatin monohydrát), Hansen Pterostilbene (Pterostilben), prášek, 20g