Now® Foods NOW Essential Oil, Lemon Eucalyptus oil (éterický olej z eukalyptu citrónového), 30 ml

179 

Popis

NOW Essential Oil, Lemon Eucalyptus oil (éterický olej z eukalyptu citrónového), 30 ml

  • 100% čistý olej z Eukalyptu citrónového (Eucalyptus citriodora).
  • Dobře se mísící s geraniem, levandulí, cedrovým dřevem rozmarýnem a mátou.
  • Atributy: osvěžující, čistící, stimulující.

Metoda extrakce: Parní destilace z listů a větviček.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

100% čistý olej z Eukalyptu citrónového (Eucalyptus citriodora).

Upozornění

Po použití esenciálních olejů ihned pevně uzavřete uzávěry, aby nedošlo k oxidaci. Pro dosažení nejlepších výsledků skladujte naše vysoce kvalitní esenciální oleje při pokojové teplotě a v originální lahvičce. Měli byste se vyhnout skladování olejů v blízkosti jakéhokoli druhu tepla, což zahrnuje skříně nad varnými deskami, prostory s přímým slunečním světlem a prostory s nadměrnou vlhkostí, jako jsou koupelny.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte na dětskou pokožku, zejména na obličej, ústa, nos a oči. Pokud jste těhotná nebo kojíte, před použitím se poraďte se svým lékařem. Ne pro vnitřní použití. Přírodní esenciální oleje jsou vysoce koncentrované a měly by být používány opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Lemon Eucalyptus oil (éterický olej z eukalyptu citrónového), 30 ml je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Lemon Eucalyptus oil (éterický olej z eukalyptu citrónového), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076380.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Basil oil (esenciální olej Bazalka), 30 ml, BrainMax Aroma Difuzér GLANC (modrý) 260 ml, BrainMax CéBéDé Cartridge STRONG, náplň do CéBéDé Pen Vaporizéru, 0,5 ml, 50%, pro sběratelské účely, BrainMax Aroma Difuzér ZEN DARK s dálkovým ovládáním