Now® Foods NOW Essential Oil, Marjoram oil (éterický olej z majoránky), 30 ml

319 

Katalogové číslo: 733739075666 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Marjoram oil (éterický olej Majoránka), 30 ml

  • Kafrová vůně.
  • Dobře se mísící s bazalkovým olejem, šalvějovým olejem, rozmarýnovým olejem nebo tymiánovým olejem
  • Atributy: Uklidňující, zahřívající

Metoda extrakce: Pára destilovaná z listů květin a rostlin.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Čistý majoránový olej.

Upozornění  

Po použití éterických olejů okamžitě pevně uzavřete uzávěry, aby nedošlo k oxidaci. Pro dosažení nejlepších výsledků skladujte naše vysoce kvalitní éterické oleje při pokojové teplotě a v originální lahvičce. Oleje byste neměli skladovat v blízkosti jakéhokoli druhu tepla, které zahrnuje skříňky nad varnými deskami, oblasti s přímým slunečním zářením a oblasti s nadměrnou vlhkostí, jako jsou koupelny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Marjoram oil (éterický olej z majoránky), 30 ml je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Marjoram oil (éterický olej z majoránky), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739075666.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Chytrá žárovka Blight LED, závit E14, 5,5 W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná, Vykuřovadla Rymer – Krabice Three Kings, kokosové uhlíky (10 válců v krabici), BrainMax Aroma Difuzér Kitty, Now® Foods NOW Essential Oil, Ginger oil (éterický olej Zázvor), 30 ml