Now® Foods NOW Essential Oil, Mental Focus oil (éterický olej mentální soustředění), 30 ml

259 

Popis

NOW Essential Oil, Mental Focus oil (éterický olej mentální soustředění), 30 ml

  • Citrusové aroma
  • Atributy: soustředění

Metoda extrakce: Za studena lisovaný citrónový a grapefruitový olej a parovodní destilací získaný matový, bazalkový a rozmarýnový olej.

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Citronový olej, máta peprná, Wintergreen olej, bazalka, rozmarýnový olej, grapefruitový olej.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Mental Focus oil (éterický olej mentální soustředění), 30 ml je 259 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Mental Focus oil (éterický olej mentální soustředění), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076069.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, mléčná, 80 g, Now® Foods NOW Essential Oil, Grapefruit oil (éterický grapefruitový olej), 30 ml, Bezdoteku Aroma difuzér DHARMA dark 200 ml, BrainMax Aroma Difuzér MANDALA DARK s dalkovým ovládáním