Now® Foods NOW Essential Oil, Peaceful sleep oil (éterický olej pro spokojený spánek), 30 ml

289 

Katalogové číslo: 733739076076 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

NOW Essential Oil, Peaceful oil (éterický olej pro spokojený spánek), 30 ml

  • Tato směs je speciálně navržena pro spokojené usínání a spánek.
  • Atributy: relaxační, spánek.

 

Doporučené použití

Pro aromaterapii. Pro všechna ostatní použití opatrně nařeďte jiným olejem, jako je jojobový, hroznový, olivový nebo mandlový. 

Složení 

Pomerančový olej, mandarinový olej, levandulový olej, heřmánkový olej, ylang ylangový olej, směs santalového dřeva (hroznový olej a santalový olej)

Upozornění  

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojící, poraďte se s lékařem před použitím. Není určeno k vnitřnímu užití.

Přírodní éterické oleje jsou vysoce koncentrované a měly by se používat opatrně.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Essential Oil, Peaceful sleep oil (éterický olej pro spokojený spánek), 30 ml je 289 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Essential Oil, Peaceful sleep oil (éterický olej pro spokojený spánek), 30 ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739076076.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Aromaterapie - Podobné produkty: Now® Foods NOW Essential Oil, Clear the Air Oil Blend (éterický olej čistý vzduch), 30 ml, BrainMax Pure CéBéDé čokoláda, hořká, 80 g, Attitude – Přírodní čistící osvěžovač vzduchu s esenciálními oleji s vůní zeleného jablka a bazalky, 227g, Now® Foods NOW Essential Oil, Marjoram oil (éterický olej z majoránky), 30 ml