Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g

309 

Popis

NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek

Jilm plavý (Ulmas fulva) je strom pocházející ze Severní Ameriky, z jehož vnitřní kůry se vyrábí prášek. Tradiční bylinkáři ji používají již více než 100 let. Údajně ji také používali severoameričtí indiáni a první kolonizátoři jako nouzové jídlo v obdobích nedostatku. Jeho kůra je známá svými složkami, které mohou pomoci zklidnit tkáň GI traktu.

  • Podpora funkcí střevního traktu.

Doporučené dávkování

Jilm můžete užívat jako čaj. Zamíchejte až 28 g prášku (1/4 balení) do 1/2 litru vody (nebo 1 čajovou lžičku prášku do 1 šálku vody) a několik minut lehce povařte za stálého míchání. Nechte vychladnout, přidejte med a pomalu popíjejte nebo kloktejte. 
Vypijte malý šálek (180 ml) 3-4x denně. 

Složení

velikost dávky: 1 čajová lžička (1,5 g) 
Balení obsahuje 75 dávek. 
  Množství
v 1 dávce
%RHP*
Energetická hodnota 5 kcal <1%
Sacharidy celkem 1 g <1%
Jilm, prášek (Ulmus fulva) (kůra) 1,5 g ***
* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal) 
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Jste-li těhotná nebo kojíte, užívejte pouze, doporučí-li vám to váš lékař. Trpíte-li onemocněním, nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Další složky 
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Balení

113 g

Země původu

USA

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g je 309 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Slippery Elm (Jilm plavý), čistý prášek, 113 g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739050601.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of life Dr. Formulated Probiotics once daily Men’s (probiotika pro muže), 50 mld. CFU, 15 kmenů, 30 rostlinných kapslí, Viridian Vitamin D 60 kapslí Organic *CZ-BIO-003 certifikát, Now® Foods NOW Chitosan, 500 mg Plus chromium, 120 veg kapslí, Ancient+Brave – Cacao + Grass Fed Collagen, 250g