Now® Foods NOW Valerian Root (kozlík lékařský), 60ml

289 

Popis

NOW Valerian Root (kozlík lékařský)

Valerian Root byl po staletí bylinným favoritem v mnoha kulturách.Podporuje usínání, zklidnění a lepší spánek. Navíc podporuje duševní zdraví, reakci na stres, podporuje kognitivní vlastnosti a podílí se na normálním trávení a funkcích kardiovaskulárního systému – krevní tlak.

Doporučené dávkování

Přidejte 1 až 2 kapátka do čaje nebo vody před spaním podle potřeby.

Složení

Velikost dávky: 2 kapátka (1,6 ml)
Počet dávek v balení: asi 38
  Množství na porci %Denní hodnota
Výtažek z kořene Kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 1,6 ml *
* Denní hodnota není stanovena


Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt může způsobit ospalost. Po spotřebování valeriánu nepoužívejte vozidlo ani těžké stroje.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Další složky 

Voda, rostlinný glycerin a obilný alkohol (20%).

Není vyrobeno z kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb nebo měkkýšů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

 

Časté otázky

Cena za Now® Foods NOW Valerian Root (kozlík lékařský), 60ml je 289 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Now® Foods NOW Valerian Root (kozlík lékařský), 60ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 733739049704.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí, BrainMax Pure Vegan Protein Cookie, Mléčná čokoláda & Datle, 30 g, HealthForce Antioxidant EXTREME™ 360 kapslí, BrainMax Pure Cvrčci, chilli & limetka, 50g