SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE 500 ML

109 

Katalogové číslo: 4007547307742 Kategorie: Štítek:

Popis

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE

Prostředek s univerzálním použitím i pro tu nejcitlivější pokožku. Všestranný na úklid. Pro mytí nádobí, čistí a chrání podlahy, dlaždice, umyvadla, okna, auta atd.

Dávkování

  • Na nádobí: 3 ml na 5 l vody nebo kapka přímo na houbičku.
  • Na úklid: ½-1 polévková lžíce na 10 l vody.

Původ a vlastnosti jednotlivých složek

Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku.

Biologické odbourávání

Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Upozornění

Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.
Celý obal je recyklovatelný

Zásady ekologické drogerie SONETT

Výrobky jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.
Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka.
Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru
Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů.

Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

Složení

INCI: Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate), alcohol, sodium chloride, sodium citrate

Balení

500 ml

Časté otázky

Cena za SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE 500 ML je 109 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič – SENSITIVE 500 ML si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 4007547307742.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ekologické čisticí prostředky - Podobné produkty: Attitude – Čistič na koupelny s vůní citronové kůry, 800ml, Cleanee ECO hygienický čistič na PODLAHY 1L, Mulieres Koncentrovaný univerzální čistič (1 l) – Bez vůně, Cleanee ECO hygienický čistič na KUCHYNĚ GRAPEFRUIT 500ml