Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí

212 

Popis

Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí

Probiotika jsou zdraví prospěšné bakterie, důležité pro zdraví gastroinestinálního traktu, močového měchýře a posilují imunitní systém. Lactobacillus Rhamnosus jsou vhodná probiotika pro zdraví gastrointestinálního traktu při cestování. Speciální kapsle jsou kyselinovzdorné a tak zaručují že více než 5 miliard životaschopných bakterií se dostane až do spodní části traktu a tím dosáhnou svého maximálního účinku. Probiotika jsou obohacena také o 100 mg prebiotik NutraFlora®,fruktooligosacharidů s krátkým řetězcem (FOS), které podporují mikroflóru.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte jednu vegetariánskou tobolku dvakrát denně s jídlem a vodou. Doporučeno chlazení.

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Lactobacillus rhamnosus

5 miliard životaschopných organismů 

***
NutraFlora® scFOS® (fruktooligosacharidy s krátkým řetězcem) (poskytující 95% celkových fruktooligosacharidů) 100 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek používat.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Uchovejte v chladu a suchu.

Další složky 

Mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), hypromelóza (rostlinná tobolka), rýžový koncentrát, rýžový extrakt.

Obsah baleni: 60 rostlinných kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí je 212 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Lactobacillus Rhamnosus, 5 miliard CFU, 60 rostlinných kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614190242.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Four Sigmatic 10 Mushroom Blend Mix, 60 g, Vivo Life Vitamin B12 Komplex – veganské kapky, BrainMax Pure Organic 24 Super Cacao, BIO RAW kakao, 500g *CZ-BIO-001 certifikát, Betula – Dětské kozí kolostrum (colostrum), 125 mg, 120 kapslí