Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí

179 

Popis

Swanson Olive Leaf Extract 500 mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí

Hledáte výživu svého imunitního systému? Swanson® Superior Herbs Olive Leaf Extract 500 mg může být přesně to, co hledáte! Tyto kapsle z olivových listů dodávají jedinečnou sloučeninu známou jako oleuropein. Oleuropein, který se nachází v olivových listech, optimalizuje krevní tlak a chrání před oxidačním poškozením. Kapsle 500 mg extraktu z olivových listů a jsou standardizovány na 20% obsah oleuropeinu.

  • Antioxidant.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Podporuje kardiovaskulární systém: Oleuropein může pomoci snížit špatný cholesterol a snížit krevní tlak.

Doporučené dávkování

Jedna kapsle jednou až dvakrát denně s jídlem.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Extrakt z olivových listů (Olea europaea) (standardizovaný na minimálně 20% oleuropeinu)

500 mg

*

* % denní referenční hodnoty příjmu

* Denní hodnota nebyla stanovena

Upozornění 

Doplňky stravy nenahrazují zdravou stravu ani životní styl. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud si všimnete jakýchkoli změn ve vašem zdraví nebo pociťujete nadměrné pocení, silné bolesti hlavy nebo třes, přestaňte používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Nepřekračujte doporučenou dávku; pokud máte podezření na předávkování, vyhledejte lékařskou pomoc.

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Obsah baleni: 60 kapslí.

Časté otázky

Cena za Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí je 179 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Olive Leaf Extract 500mg (Extrakt z olivových listů), 60 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614141589.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: Garden of Life Oceans Kids DHA, Omega-3 bonbóny pro děti, 120 žvýkacích kapslí, Now® Foods NOW Ultra omega-3, 250 DHA/500 EPA, 90 softgelových kapslí, Jarrow Formulas Jarrow Methyl Folate (Aktivní forma kyseliny listové), 1000mcg, 100 rostlinných kapslí, BrainMax Kovový shaker (šejkr), černý, 739 ml