Swanson Schizandra Berries (Klanopraška čínská), 525 mg, 90 kapslí

269 

Popis

Swanson Schizandra Berries (Klanopraška čínská), 525 mg, 90 kapslí

Extrakt ze schizandry byl používán po staletí tradičními čínskými bylinkáři k široké škále výhod. Dnes lidé nejčastěji používají jako tonikum jater a jako adaptogen, který pomáhá v boji proti únavě a působí proti účinkům stresu na tělo.

  • Antioxidant a adaptogen.
  • Podporuje zdraví jater, pročištění.
  • Pomáhá proti únavě.
  • Normální funkce dýchacícho systému.
  • Tonikum – podpora mentální pohody.

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy si vezměte jednu kapsli denně s vodou.

Složení

Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 90 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*

Schizandraa Berry (Schisandra chinensis) 

525 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění 

Pouze pro dospělé. Neužívejte tento přípravek, pokud jste těhotná nebo kojíte. Poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Uchovejte v chladu a suchu.

 

Další složky 

Želatina, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina) může obsahovat jednu nebo obě z následujících látek: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Obsah baleni: 90 kapslí

Časté otázky

Cena za Swanson Schizandra Berries (Klanopraška čínská), 525 mg, 90 kapslí je 269 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Swanson Schizandra Berries (Klanopraška čínská), 525 mg, 90 kapslí si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 087614113470.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Doplňky stravy - Podobné produkty: BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO, 250g, Zrno *CZ-BIO-001 certifikát, BrainMax Pure Směs na chléb se semínky, špaldová, 400 g, BIO *CZ-BIO-001 certifikát, Puhdistamo – Super Omega 3 60 kapslí, Now® Foods NOW Celadrin a MSM 500 mg, 120 kapslí