Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne

280 

Katalogové číslo: 9788075541963 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne

Abby Wynne jako šamanská psychoterapeutka pomáhá lidem uvolnit opakující se stresové modely a vytvořit prostor pro relaxaci, štěstí, klid a posílení. V knize Jak se mít dobře odhaluje čtenářům své nejlepší metody, jak vzít svou pohodu a své dobré životní podmínky do vlastních rukou.

Jednoduchý návod na to, jak se mít dobře

Pomocí jednoduchého návodu a praktických cvičení uvedených v této knize zvýšíte své sebevědomí a naučíte se aktivně pracovat se svým srdcem, myslí a duší a uskutečníte tak hluboké transformační změny. Cvičení a změny navrhované v knize mohou vést ke zmírnění tělesné bolesti, procítění přítomnosti ve vlastním životě a k lepšímu vnímání míru a stability ve světě.

Mějte se jednou provždy už dobře… a napořád!

Díky této knize se naučíte, jak uzdravit své vztahy, vytvořit výraznější hranice, uvolnit stres a úzkost, dosáhnout tělesného zdraví, vytvořit zdravější životní prostředí, využít svůj potenciál naplno a vybudovat život, který budete milovat! Díky těmto léčebným metodám dosáhnete výborného zdraví a štěstí a získáte nástroje, které budete potřebovat k udržení vaší pohody po celý zbytek vašeho života.

  •  

Název původní knihy: How to Be Well: Use Your Own Natural Resources to Get Well and Stay Well for Life 

Počet stránek: 240

Počet ilustrací:

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7554-196-3

  

Abby Wynne je šamanská psychoterapeutka a energetická léčitelka provozující soukromou praxi v irském Dublinu. Učí lidi spojovat se se svým srdcem a duší a lépe prožívat život. Abby vydala čtyři knihy, nahrála dvě CD a na jejích webových stránkách najdete léčivé meditace a sezení ke stažení. Můžete se také přihlásit do jejích online kurzů, například do 21denního kurzu Raise Your Vibration Bootcamp, a nechat si od ní každý týden zasílat tipy na e-mail či se spojit s její aktivní komunitou na sociálních sítích.

Časté otázky

Cena za Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne je 280 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Jak se mít dobře – Využívejte své vlastní přírodní zdroje a získejte pohodu, kterou si udržíte po celý život – Abby Wynne si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075541963.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Vzestup po úrovních vědomí – Dr. David R. Hawkins, Fontána Léčení syrovou stravou – Jenny Ross, Jota Ketodieta – Leanne Vogelová, Albatros Media Cooking with Šůša – Michaela Šupáková