Melvil Čtyřhodinový pracovní týden – Timothy Ferriss

338 

Katalogové číslo: 9788087270028 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Systém „otroč -> šetři -> odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život jakoby odkládá na důchod, se evidentně přežil a Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku. Dokládá, že luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený jen milionářům, je dnes dostupný každému – a rychle rostoucí subkultura „nových bohatých“ to jen dokazuje. Stačí chytře využívat všech možností, které nám moderní svět nabízí, a osvojit si několik nových návyků.

Že po žádné radikální změně svého života netoužíte? Přesto vám doporučujeme knihu přečíst – je přímo našlapána neobyčejnými postřehy a praktickými tipy, které jinde nenajdete. A je velmi vtipná.

Kniha „The 4-Hour Workweek“ vyšla poprvé v dubnu 2007, v USA se dočkala 40 dotisků a byla přeložena do 35 jazyků. Český překlad vychází z nového, rozšířeného vydání knihy, které se objevilo v prosinci 2009 a jež navíc obsahuje případové studie mnoha lidí, kteří si životní styl „nových bohatých“ už vybudovali.

Z angličtiny knihu přeložil Aleš Lisa, který má na svém překladatelském kontě mimo jiné i tituly Stephena Coveyho, včetně proslulých „7 návyků skutečně efektivních lidí”.

 

Název původní knihy: The 4-Hour Workweek: Escape 9-5, Live Anywhere, and Join the New Rich

Překladatel: Aleš Lisa

Edice: Žádná velká věda

Počet stránek: 416

Vazba: Pevná

Barevnost: Černobílá

ISBN: 978-80-87270-02-8

Formát: 143 × 215 mm

 

Časté otázky

Cena za Melvil Čtyřhodinový pracovní týden – Timothy Ferriss je 338 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Čtyřhodinový pracovní týden – Timothy Ferriss si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788087270028.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Albatros Media Kuchařka Delicious blog Lucie, Pravda.Je Mysl celého těla – Dr. Thomas R. Verny, Melvil Konec stárnutí – David Sinclair, Anag Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná