Melvil Deník Whole 30 – Melissa Hartwigová

339 

Katalogové číslo: 9788075550675 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Melvil

Popis

Dodržovat 30 denní stravovací program představený v knize Jídlo na prvním místě a rozvedený v pokračováních WHOLE30 a Svoboda v jídle jednou provždy není sice dle tvrzení autorky těžké, ale zkušenosti miliónů účastníků ukazují, že přinejmenším trochu obtížné ano. Naštěstí Melissa stále zůstává v kontaktu se čtenáři svých knih i celou komunito WHOLE30, proto ví, co účastníkům schází a pomůže!

Tento praktický deník Vám mimo jiné nabídne:

  • Návod, jak si vše naplánovat.
  • Rozpis každého dne i s čerstvou dávkou promyšlené motivace.
  • Odpovědi na časté otázky a řešení obvyklých zádrhelů.
  • Místo pro vaši zpětnou vazbu: na zápisky, poznámky, seznamy a hodnocení pokroku.
  • Doporučení, jak přizpůsobit jídelníček cvičení.
  • Tipy a triky od psychologů i ostatních absolventů programu WHOLE30.
  • Návod pro život „po“ a jak na znovuzavádění problematických potravin.

Při tvorbě tohoto deníku přes tři roky pečlivě sledovala, které dny jsou nejtěžší, kdy je třeba pohotová dávka tvrdé lásky a kdy pochvala, kolikrát by měla připomenout, ať se nebojíte jíst víc a ve kterém konkrétním bodě přichází zlom ze stavu „proč je to tak strašně těžké“ na „cítím se skvěle, budu takhle pokračovat navždy“.

Díky tomu se vám dostává do rukou interaktivní průvodce a plán každého dne, s ranním povzbuzením, upozorněním na možné zádrhely typické pro danou fázi (bolest hlavy, únava, malátnost), s odpověďmi na časté otázky (Jím moc, nebo málo? Co dělat, při chuti na sladké? Jak dál, když nemůžu vejce už ani vidět? Jak zvládnu tu spoustu vaření a nádobí?), prokládaný prostorem pro vaši zpětnou vazbu: zápisky, poznámky, seznamy a pokroky. Nechybí ani část věnující se postupu opětovného zavádění potravin po zdárném dokončení 30 dnů. Z deníku se tak postupně stane váš osobní kouč na míru, ke kterému se pak můžete kdykoliv vracet a čerpat už kdykoliv ze svých vlastních zkušeností.

Název původní knihy: The Whole30 Day by Day: Your Daily Guide to Whole30 Success

Překladatel: Líba Mohelská

Edice: Fit & Food

Počet stránek: 240

Vazba: Měkká

Barevnost: Dvoubarevná

ISBN: 978-80-7555-067-5

Formát: 143 × 215 mm

Vyšlo: 18. 03. 2019

Časté otázky

Cena za Melvil Deník Whole 30 – Melissa Hartwigová je 339 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Melvil Deník Whole 30 – Melissa Hartwigová si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788075550675.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Pravda.Je Já: realita a subjektivita – Dr. David R. Hawkins, Albatros Media Do hrnku a misky – Kamila Procházková, Fontána Jóga – Věra Knížetová, Josef Tillich, Tělo napoví II. – Antonie Krzemieňová