Anag Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná

389 

Katalogové číslo: 9788072636020 Kategorie: Štítek:
Značka: Knihy Anag

Popis

Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná

Pro své děti chceme jen to nejlepší, samozřejmě i ve výživě. Co je polévka koi-koku? Kdy začít s podáváním prvních příkrmů? Jaký pokrm dát svému dítěti ochutnat jako první? Jakou formou zařazovat do jídelníčku zeleninu, aby ji děti jedly s chutí? Co zařadit do jídelníčku, jestliže se při těhotenství objeví nevolnosti? Co dělat, chcete-li přestat kojit? Co dávat dětem, když se názory na výživu rozcházejí? Nejen na tyto otázky naleznete odpověď v přehledně zpracované knize Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad. Autorka knihy, paní Dagmar Lužná, vás provede makrobiotikou pro děti a nejen pro ně – kniha Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad je určena rovněž těhotným a kojícím ženám. Maminky v ní najdou kromě barevné fotografické přílohy i plakát, který jim umožní zaznamenávat si všechny důležité události v průběhu těhotenství.

Jedinečné DVD

Jako bonus obsahuje kniha DVD. Ve více než 60 receptech, které na DVD naleznete, je názorně předvedeno, jak správně vařit obiloviny, zeleninový vývar, první dětské polévky či kaše, připravit zeleninu, pražit semínka nebo nachystat slavnostní pohoštění k prvním narozeninám i s dortem tak, aby si pochutnala celá rodina. 

 

Počet stránek: 288

Vazba: kroužková + DVD

ISBN: 978-80-7263-602-0

  

Ing. Dagmar Lužná – narodila se v roce 1960 ve znamení Střelce. O makrobiotiku se aktivně zajímá od roku 1990. Absolvovala kurzy u Ing. Jarmily Průchové a později u Milana Dvořáka, získala certifikát „Poradce pro tvůrčí makrobioticky životni styl“. V letech 2000 až 2008 provozovala v Olomouci prodejnu zdravé výživy Ječmínek. V roce 2010 dokončila v magisterském studijním programu vzdělaní na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně jako inženýrka ekonomie v gastronomii.

Časté otázky

Cena za Anag Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná je 389 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Anag Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně (včetně DVD) – Ing. Dagmar Lužná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 9788072636020.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Knihy - Podobné produkty: Naše Nakladatelství Zdraví a fit pro život – 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy – Frank Lipman, Melvil Obsahuji davy – Ed Yong, Pravda.Je Mysl celého těla – Dr. Thomas R. Verny, Albatros Media Moje zahradní kuchařka – kolektiv